Hurtowe zakupy fartuchów skórzanych bezpośrednio od producenta

Markowe fartuchy skórzane polskiego producenta to idealny produkt przeznaczony nie tylko dla branży gastronomicznej. Mnóstwo opcji wyboru oraz indywidualizacja zamówień powodują, że są to fartuchy cieszące się dużą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i wśród odbiorców hurtowych.

Dla kogo przeznaczone są fartuchy skórzane producenta &RAW

Oferowane przez nas fartuchy z naturalnej skóry są produktami, które przeznaczone są dla bardzo zróżnicowanej grupy klientów. Najczęstszym odbiorcą są osoby z branży gastronomicznej, które potrzebują profesjonalnego fartucha do pracy. Obok nich klientami naszego sklepu są także osoby pracujące w salonach grillowych, producenci grilli, firmy z branży alkoholowej, czy sklepy internetowe oferujące upominki okolicznościowe. Coraz częściej trafiają do nas również klienci indywidualni, którzy poszukują oryginalnego fartucha skórzanego dla siebie lub kogoś ze swojego otoczenia, by dać upust swoim pasjom kulinarnym.

Dzięki zróżnicowanej ofercie, która trafia w gusta oraz potrzeby różnych odbiorców, staliśmy się marką rozpoznawalną oraz docenianą przez profesjonalistów. Cieszymy się ich uznaniem, oferując w zamian fartuchy skórzane własnej produkcji, które zdecydowanie ułatwiają pracę wszystkim pasjonatom grillowania i kucharzenia.

Fartuchy skórzane hurt: oferta dla sklepów

Prowadzisz sklep internetowy i chcesz wprowadzić nasze fartuchy do swojej oferty?
Skórzany fartuch z naszym logo to unikatowy prezent dla gotujących i grillujących kobiet i mężczyzn. Fartuchy &RAW staną się znakomitym uzupełnieniem Państwa oferty sklepowej.

Skórzane fartuchy sprawdzą się także jako uzupełnienie oferty akcesoriów grillowych!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem dostępnym w sklepie internetowym (kliknij, by przejść do sklepu.)

W celu ustalenia warunków zakupów hurtowych prosimy o kontakt telefoniczny +48 502 164 822 lub mailowy info@and-raw.com

Fartuchy firmowe z logo: oferta personalizacji dla firm

Jesteś zainteresowany zakupem większej liczby fartuchów i myślisz o ich personalizacji? Chcesz zastąpić standardowe logo &RAW logo Twojej firmy? A może myślisz o całkowicie indywidualnej linii fartuchów ze skóry naturalnej? Możemy dla Ciebie wykonać tego typu zamówienie. 

Zapraszamy po więcej informacji na tę stronę (kliknij, by przejść)

Zapraszamy do sklepu internetowego

w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą fartuchów skórzanych damskich i męskich oraz innych akcesoriów ze skóry naturalnej dla gastronomii. W razie zainteresowania zakupem hurtowym do dalszej odsprzedaży, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków zakupu.

UNIKATOWOŚĆ

&RAW to jedyne takie fartuchy i akcesoria kuchenne w Polsce! Wyróżnij się nietypowym designem!

OSZCZĘDNOŚĆ

Wyroby ze skóry będą służyły przez lata, bez potrzeby częstej wymiany na nowe

TRWAŁOŚĆ

Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu i impregnacji, utrzymanie fartuchów ze skóry naturalnej w czystości jest proste!

KOMFORT

Lekkie i wygodne w noszeniu, dopasowujące się do sylwetki, zapewniające swobodę ruchów

OCHRONA

Skóra naturalna, z której wykonane są fartuchy, zapewnia doskonały poziom ochrony w kuchni przed wysokimi temperaturami i zabrudzeniami

Jak wybrać swój fartuch skórzany?

Nasze fartuchy skórzane do grillowania producent &RAW można kupić w różnych rozmiarach oraz kolorach. Do wyboru mają Państwo fartuchy zarówno ze standardowej oferty, jak i z oferty zindywidualizowanej, skierowanej do klientów robiących zamówienia hurtowe. W przypadku opcji standardowej, każdy klient może wybrać opcję wykonania napisu składającego się z maksymalnie 12 znaków. Napis taki wykonujemy na metce naszego fartucha skórzanego. Dodatkowo wybrać należy typ fartucha – wersja męska lub damska oraz kolor fartucha (zielony, beżowy, brązowy i czarny).

Zamówienia od 10 do 30 sztuk fartuchów personalizuje się nie tylko poprzez wybór modelu i koloru, ale i rozmiaru fartucha. Proponujemy 3 wielkości fartuchów skórzanych: mały, standardowy oraz duży. Dodatkowy atut to możliwość zamówienia fartucha z logo, które zamieszczamy na specjalnym emblemacie ze skóry (o wymiarze 6×7 cm lub 7×6 cm).

Zamówienia powyżej 30 sztuk są opcją dla osób i firm, które chcą w maksymalny sposób spersonalizować swoje fartuchy skórzane. Oprócz wymienionych już opcji dotyczących mniejszych zamówień, wybrać można ponadto takie elementy wyróżniające jak kieszenie, inne kolory pasków, inny rodzaj zapięcia. Przy tego typu zamówieniach możemy wykonać dla Państwa indywidualną linię fartuchów skórzanych, wg Państwa projektu. W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Co wyróżnia nasze skórzane fartuchy?

Fartuchy skórzane producentem których jesteśmy są produktami, które wykonujemy ręcznie. Wykorzystujemy do tego celu wysokiej jakości skórę, która zapewnia wytrzymałość oraz niezawodność naszych fartuchów. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi oraz możliwościom personalizacji, fartuchy mogą stosowane być bardzo szeroko, począwszy od branży gastronomicznej, alkoholowej, na klientach indywidualnych kończąc. Bardzo chętnie wybierają je także firmy eventowe organizujące rozmaite imprezy, a także producenci grilli i wiele innych.

To, co sprawia, że nasze fartuchy są lepsze od tych, które proponuje konkurencja, to nie tylko doskonała jakość i możliwość personalizacji. To także niesamowita wygoda oraz funkcjonalność, jakie oferują nasze produkty. Nosząc je, ma się poczucie nieskrępowanej niczym swobody i lekkości, które są efektem doskonałego dopasowania fartuchów oraz ich lekkiej wadze.

Ważne jest tu również, iż ciężar, jaki charakteryzuje skórę naturalną, przeniesiony został na zapięcie w pasie. A dzięki temu odciążony został kark, co jest niezwykle istotne dla komfortu noszącej fartuch osoby.

Skórzane fartuchy są produktem, które są nie tylko designerskie pod względem swojej formy, ale i bardzo praktyczne z uwagi na swoją funkcję. Będą one nieodzownym elementem profesjonalnej kuchni, a także świetnym pomysłem na prezent dla osób kochających grillować.

Kontakt

Zainteresowany fartuchem skórzanym? Zapraszamy do kontaktu