Męskie

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Fartuch do grilla

Fartuch męski do grillowania z personalizacją.

Męski fartuch do grillowania powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego mistrza jak i amatora rusztu. Posiada więcej zalet niż mogłoby się to wydawać. Po pierwsze chroni przed zabrudzeniami. Wiadomo – ważna sprawa, szczególnie, gdy okazją do grilla nie jest zwykły męski wieczór tylko ważna uroczystość rodzinna albo na przykład zapoznanie z nowymi sąsiadami. A jeżeli tak, to nie oszukujmy się, ale wrażenie zrobić trzeba! Do tego nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu, jednak porządny, skórzany fartuch to nie byle co.

Zobacz co jeszcze robimy ze skóry

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Dlaczego skórzany fartuch do grilla jest lepszy od płóciennego?

Powodów jest kilka. Skórzane fartuchy do grillowania są przede wszystkim trwalsze i bezpieczniejsze. Podczas gdy w płóciennych fartuchach trzeba mocno uważać, żeby nie podjęły się ogniem, dla skóry wysoka temperatura nie jest aż tak straszna. Nawet jeżeli niechcący oprzesz się o gorący ruszt skóra zaizoluje cię od rozgrzanego metalu. Drugą istotną zaletą jest odporność na brud. Wiadomo, że nie da się go uniknąć, ale w tym wszystkim najistotniejsze jest jak to wszystko później usunąć z grillowego uniformu. W przypadku naszych fartuchów sprawa jest prosta. Wystarczy przetrzeć je szmatką. Specjalne zabezpieczenie oraz impregnacja sprawiają, że nieczystości nie wnikają w strukturę skóry, dzięki czemu łatwo można je usunąć z jej powierzchni. Czy z płóciennym fartuchem poszłoby Ci tak łatwo? Odpowiedź znamy wszyscy.

Grillowe fartuchy ze skóry dla kucharza pasjonata!

Ponieważ nasze grillowe fartuchy wykonane są z naturalnej skóry bydlęcej wysokiej jakości – trochę się jej naszukaliśmy – możesz być pewien, że posłużą ci dobrych parę lat. Są niezwykle trwałe. To oznacza, że przeżyjecie wspólnie nie jedną imprezę z rodziną, przyjaciółmi czy kumplami z pracy. A może konkursy grillowania i BBQ nie są Ci obce? Profesjonalni kucharze z pewnością również docenią wytwory &RAW. W końcu zostały zaprojektowane przez jednego z nich. Z pozoru banalne rzeczy mogą być zapalnikiem do ponownego przeżycia ważnych chwil, wspomnienia zabawnych historii, które wydarzyły się podczas wspólnego grillowania. Nawet sam proces starzenia się skóry nadaje jej osobliwego charakteru. Po czasie każdy fartuch będzie wyglądał inaczej. Będziesz pewny, że właśnie ten konkretny jest twój i tylko twój. A z czasem może przekażesz go kolejnemu pokoleniu szkoląc przyszłego mastera rusztu?

Skórzany fartuch męski grillowy na prezent dla męża, taty czy przyjaciela

Urodziny się zbliżają a Ty nie masz pomysłu na prezent a Twój mąż już planuje dania, które poda na uroczysty obiad? Jeśli masz w domu entuzjastę gotowania i BBQ skórzany fartuch męski grillowy będzie doskonałym i wyjątkowym prezentem. Pokaże Twojemu ukochanemu, że doceniasz jego pasje i go wspierasz. Jeśli chcesz pokazać, że dany egzemplarz był specjalnie da niego zrobiony, możemy go spersonalizować. Napiszemy imię lub cokolwiek innego zechcesz. Na naszej stronie internetowej znajdziesz proponowaną przez nas rozmiarówkę. Jeżeli jednak potrzebujesz indywidualnego podejścia, prosimy o przesłanie następujących rozmiarów: obwodu pasa, wzrostu i obwód klatki piersiowej. Oczywiście taki prezent możesz ofiarować również tacie lub przyjacielowi. Może ktoś z kręgu Twoich znajomych zaczął karierę jako kucharz i chcesz mu pogratulować w nieszablonowy sposób? Jesteśmy przekonani, że doceni taki prezent.

Spersonalizowany prezent dla amatora grillowania

Poza tym, że wspomniane indywidualne starzenie się skóry już personalizuje męski grillowy fartuch, to można to zrobić na jeszcze inny sposób. W swojej małej manufakturze pomyśleliśmy również o tym aspekcie. Skoro w końcu dostałeś albo sam sobie sprawiłeś porządny, ponadczasowy fartuch warto uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym. Nie dość, że możemy uszyć fartuch specjalnie dopasowany do Twoich wymiarów, to również możemy umieścić na nim Twoje imię, grillowy pseudonim, motto czy logotyp. Ten ostatni to niezastąpiony element dla profesjonalnego kucharza, dla którego praktyczność jest równie nieodzowna. Nasze fartuchy zaprojektowaliśmy tak, by były lekkie, wygodne i żebyś miał najpotrzebniejsze rzeczy zawsze pod ręką. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się ulubionym, nie tylko wakacyjnym zajęciem jeszcze bardziej!

Wytrzymałe fartuchy męskie dla kucharza w sklepie internetowym &Raw

Mężczyźni wolą zapłacić więcej, ale mieć pewność, że dobrze zainwestowali swoje pieniądze. Wytrzymały fartuch męski dla kucharza to produkt, który polecamy z czystym sercem. Wiemy, że każda jedna sztuka, która wychodzi spod naszych rąk jest dobrze wykonana i trwała. Nasze fartuchy wykonane są mocnej skóry, która doskonale chronią przed ciepłem i rozpryskami. Każdy egzemplarz posiada skórzany pasek do zawieszenia ściereczki albo innych akcesoriów kuchennych, które warto mieć pod ręką. Nie jest istotne czy jesteś profesjonalnym kucharzem czy pasjonatom. W takim fartuchu będziesz się czuł jak mistrz kuchni.