Fartuch kucharza ze skóry producent

Jak zamówić fartuch kucharza ze skóry? Producent odpowiada

Oferujemy Państwu znakomitej jakości fartuch kucharza ze skóry producent z Polski. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz najlepsze materiały z których wykonano wszystkie produkty. Wystarczy, że wybiorą Państwo fartuch kucharza spośród bogatej oferty kolorystycznej. Do wyboru są fartuchy w różnych kolorach, rozmiarach oraz o określonych dodatkach typu kieszenie, wiązania, itp. Zamówienia na ten asortyment składać można bezpośrednio poprzez nasz sklep internetowy.

Jak wygląda proces takiego zamówienia?

W przypadku fartuchów kupowanych w ilości sztuk od 10, w pierwszej kolejności należy ustalić kolor fartucha kucharskiego. Do dyspozycji mają państwo najpopularniejsze kolory skóry, czyli zielony, czarny, beżowy oraz brązowy. Drugi krok to wybór rozmiaru fartucha. W naszej podstawowej ofercie znajdą Państwo rozmiary: mały, standardowy oraz duży. Do tego typu zamówień możliwe jest dołączenie logo firmowego klienta, w dwóch wymiarach 6×7 cm lub też 7×6 cm. Logo to przybiera formę skórzanego emblematu, który doszywany jest na wysokości klatki piersiowej na fartuchu.

Dla większych zamówień, od 30 sztuk, możliwy jest także wybór dodatków, takich jak kieszenie, czy paski, które chcieliby Państwo umieścić na swoim fartuchu kucharza. W przypadku wiązania możliwy jest wybór wyłącznie standardowego typu, czyli sprzączki w pasie i paska szyjnego.

Indywidualny projekt fartucha

Zamawiając większą ilość fartuchów dla kucharzy, tzn. od 30 sztuk w wzwyż, możliwe jest stworzenie indywidualnego projektu fartucha. Wystarczy, że prześlą nam Państwo odpowiednie wytyczne, a my wykonamy fartuchy dokładnie takie, jakich sobie zażyczycie. Podobnie jak w przypadku fartuchów standardowych, istnieje możliwość wybrania koloru fartuchów, ich rozmiaru, dodatków, a także stworzenia niestandardowego logotypu na pierś.

Przy zamówieniach od 10 sztuk możliwa jest personalizacja fartucha poprzez dodanie własnego logo restauracji. (kliknij, żeby dowiedzieć się wiecej)

5 kroków do realizacji Twojego własnego projektu:

  1. Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy telefonicznej lub wizyty ustalimy, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania.
  2. Przygotowujemy projekty zgodne z Twoimi wytycznymi.
  3. Wspólnie dobieramy skórę, kolor, ustalamy detale.
  4. Wykonujemy sample zgodne z zamówieniem. Na tym etapie możesz zgłosić poprawki.
  5. Realizujemy całe zamówienie. Po tym etapie możesz cieszyć się Twoimi wyjątkowymi skórzanymi wyrobami!

UNIKATOWOŚĆ

&RAW to jedyne takie fartuchy i akcesoria kuchenne w Polsce! Wyróżnij się nietypowym designem!

OSZCZĘDNOŚĆ

Wyroby ze skóry będą służyły przez lata, bez potrzeby częstej wymiany na nowe

TRWAŁOŚĆ

Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu i impregnacji, utrzymanie fartuchów ze skóry naturalnej w czystości jest proste!

KOMFORT

Lekkie i wygodne w noszeniu, dopasowujące się do sylwetki, zapewniające swobodę ruchów

OCHRONA

Skóra naturalna, z której wykonane są fartuchy, zapewnia doskonały poziom ochrony w kuchni przed wysokimi temperaturami i zabrudzeniami

Fartuch kucharza ze skóry producent dedykuje dla gastronomii

Opisywany fartuch kucharza ze skóry producent dedykuje dla szeroko rozumianej gastronomii. Dzięki profesjonalnej jakości, znakomitemu wyglądowi oraz nieprzeciętnej jakości, każdy nasz fartuch idealnie wpasuje się w potrzeby pracowników gastronomii, począwszy od szefów kuchni i kucharzy, poprzez kelnerów i kelnerki, na barmanach i barmankach kończąc. Nasz fartuch świetnie pasuje tam, gdzie funkcjonuje kuchnia i gdzie dba się o profesjonalizm w każdym aspekcie pracy. Dzięki naszej zindywidualizowanej ofercie, każdy kucharz poczuje się wyróżniony, a otoczenie doceni jego profesjonalny wygląd.

Dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta. Bo jesteśmy firmą, która w sposób maksymalny dba o klienta, wsłuchując się w jego potrzeby i tworząc fartuchy, które ułatwiają i uprzyjemniają mu pracę. Dzięki temu stworzyliśmy fartuchy, które są lekkie i bardzo wygodne. Nosząc je, kucharz, barman, czy kelnerka ma w pełni swobodne ruchy, dzięki czemu praca którą wykonuje przebiega wprawnie i sprawnie. Tego typu produkt, to również doskonały pomysł na indywidualny prezent. Jeśli ktoś z Państwa znajomych to amatorski mistrz grilla, czy patelni, z pewnością ucieszy go tego typu podarunek. W przypadku jednak zamówień pojedynczych, nie ma możliwości personalizacji fartuchów. Możliwy jest wyłącznie wybór koloru fartucha kucharza oraz jego rozmiaru.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą &RAW dla branży gastronomicznej

Zapaski i torby kelnerskie, wykonane z naturalnej skóry w kilku kolorach do wyboru

Designerskie i wytrzymałe akcesoria dla gastronomii: płatniki ze skóry naturalnej

Kelnerskie fartuchy ze skóry naturalnej w opcji damskiej i męskiej

Torby kelnerskie ze skóry naturalnej, kolory do wyboru

Kontakt

Zainteresowany fartuchem skórzanym? Zapraszamy do kontaktu