Damskie fartuchy grillowe ze skóry. Nie ma lepszego wyboru

Nasze damskie fartuchy grillowy ze skóry naturalnej robią wrażenie nie tylko na Panach, ale również na płci pięknej. Nic dziwnego. Ich nietuzinkowość aż bije w oczy. Fartuch skórzany do grilla damski to propozycja dla Pań lubiących naturalne kolory. Został rzemieślniczo wyprodukowany w Polsce. W 100% wykonano go ręcznie z jednego kawałka skóry bydlęcej. Skóra odporna jest na wodę i tłuszcz więc nie musisz na niego przesadnie uważać. Wystarczy go odpowiednio impregnować. Z czasem Twój fartuch nabierze indywidualnego charakteru. Każdy z nich „starzeje się” w swój wyjątkowy sposób. Jest wygodny i lekki w noszeniu, ciężar opiera się w 90% na pasku biodrowym. Dodatkowo pasek do regulacji na szyje posiada miękką osłonę, która chroni kark.

Męski fartuch grillowy ze skóry dla prawdziwego szefa kuchni

Męski fartuch grillowy ze skóry to trafiona propozycja na prezent dla każdego miłośnika pilnowania rusztu. Chcesz sprawić przyjemność przyjacielowi, mężowi lub tacie? Nie musisz dłużej szukać. Fartuch do grilla skórzany czarny to strzał w dziesiątkę. Wygląda bardzo stylowo, męsko i jest ognioodporny. Nie trzeba go prać więc nie sprawia za wiele kłopotów. Skórzany pasek do zawieszania ściereczki i akcesoriów kuchennych jest bardzo praktyczny. Ponadto możemy go spersonalizować.

Fartuchy grillowe ze skóry, rzemieślniczy produkt z Polski od doświadczonego kucharza. Lekki i praktyczny fartuch dla szefa kuchni.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego and-raw.com. Każdy produkt, który wychodzi spod naszych rąk uszyty jest z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

 

Fartuchy z naturalnej skóry. Trwałe i ognioodporne

Z ogniem nie ma żartów, dlatego jeśli masz z nim do czynienia koniecznie zaopatrz się w fartuch z naturalnej skóry. Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego proponujemy Ci skórę. Z racji, że pomysłodawcą fartuchów jest kucharz, wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy. Daje to możliwość pełnego skoncentrowania się na zadaniu. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze dania wychodzą, jeśli człowiek jest spokojny i zrelaksowany. Nasze fartuchy przeznaczone są dla każdego miłośnika i entuzjasty barbecue, kucharza i kucharki. Ręczne wykonanie każdego egzemplarza daje gwarancje wysokiej jakości. Każdy z nich jest robiony z pasją, z troską o każdy detal.

Fartuch kucharski wykonany ze skóry dla profesjonalnego i początkującego kucharza

Fartuch kucharski wykonany ze skóry wygląda bardzo profesjonalnie. Jeśli praca kucharza jest Twoją miłością i uwielbiasz to co robisz, taki fartuch jest dla Ciebie. Każdy gość odwiedzający Waszą restaurację na pewno zwróci na niego uwagę. Co z początkującymi kucharzami? Czy taki fartuch to jest zbędny wydatek? Absolutnie nie. Tym bardziej warto dbać o swoje zdrowie. Jeśli dopiero nabierasz wprawy, możesz jeszcze nie mieć takich płynnych ruchów. Niechcący może coś Ci wypaść z rąk, kontakt z wrzątkiem lub gorącym olejem nie jest przyjemny. Może być nawet niebezpieczny. Tym bardziej warto zainwestować w fartuch, który zapewni Ci spokój.

Jak dbać o skórzany fartuch dla kucharza?

Nasze skórzane fartuchy dla kucharza wykonujemy ze skóry bydlęcej. Z upływem czasu i użytkowaniem fartuch będzie coraz lepszy i ładniejszy. Jak wiesz chronią ubranie i ciało przed ciepłem i rozpryskami. Odpowiednia pielęgnacja pomoże zachować piękno skóry i przedłużyć jego żywotność. Do wytarcia z kurzu wystarczy użyć bawełnianej albo zamszowej szmatki. W celu nawilżenia i odżywienia skórzanego produktu możesz użyć specjalnego preparatu, który przeznaczony jest do pielęgnacji skóry naturalnej. Unikaj naklejek i innych drobiazgów, które zawierają klej. Uszkodzą one skórę. Zresztą nie ma takiej potrzeby. Na Twoje życzenie spersonalizujemy każdy fartuch. Może to być Twoje imię lub nazwa restauracji.